Vítejte

*********************

Postavy

TR

terrorist_urban.gif

Guerilla Warfare

Teroristická frakce založená na Středním východě. Tato skupina je uznávaná pro jejich absolutně žádnou lítost. Její odpor k americkému životnímu stylu ukázali v roce 1982 bombovým atentátem na školní autobus plný rock and rollových hudebníků.

TR

terrorist_gullira.gi

Arctic Avengers

Švédská teroristická skupina založená v roce 1978. Proslavila se hlavně bombovým útokem na Kanadskou ambasádu roku 1990.

TR

terrorist_artic.gif

L337 Krew

Fundamentalistická skupina ze Středního Východu, jejímž záměrem je světová dominace a různé jiné aktivity.

TR

terrorist_arab.gif

Phoenix Connexion

Tato skupina má reputaci založenou na faktu, že zabijí kohokoliv, kdo jim přijde do cesty, je to jedna z nejobávanějších teroristických skupin ve východní Evropě. Vznikla brzy po rozpadu Sovětského svazu.

CT

ct_sas.gif

UK SAS

Světově proslulá britská SAS byla založena během 2. světové války mužem jménem David Stirling. Jejich role během války byla zasahovat za nepřátelskou linií, provádět sabotáže a zabíjet klíčové cíle.

CT

ct_gsg9.gif

German GSG

GSG-9 se zrodila po tragické události, která vedla ke smrti mnoha Izraelských atletů v roce 1972 během Olympijských her v Mnichově v Německu.

CT

ct_gign.gif

French GIGN

Tzv. francouzská elitní protiteostická jednotka GIGN. Byla založena k rychlé odpovědi na terorostické útoky. Skládá se z více jak 100 mužů. GIGN si vydobila svou reputaci hlavně svými úspěšnými akcemi.

CT

cs postavy.gif

Navy Seal

ST-6 (později známá jako DEVGRU) byla založena roku 1980 pod velením nadporučíka Richarda Marcincka. ST-6 je neustále v pohotovosti, aby mohla odpovědět na teroristické útoky proti americkým cílům po celém světě.